38-500 Sanok Falejówka 173

Tel.: (13) 462-64-03

• Do wakacji: WAKACJE!!!

KONKURS WIEDZY O STANACH ZJEDNOCZONYCH

Dnia 15 maja 2019 r. w naszej szkole odbył się  konkurs wiedzy o Stanach Zjednoczonych. Wzięło w nim udział 6 uczniów: Kamila Suwała, Amelia Piecuch, Konrad Bartkowski, Wiktor Kozdroń, Łukasz Łuczka oraz Mateusz Buczek.

Uczestnicy mieli za zadanie przygotować prezentację multimedialną oraz wcielić się w rolę przewodnika po wybranym mieście  USA.
W drugiej części konkursu uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące geografii, kultury oraz  tradycji tego kraju.

Podczas przerwy, w której obradowało jury, uczniowie: Jagoda Bartkowska oraz Kamila Suwała zaśpiewały  piosenkę pt. „Shallow”.

Laureatami tegorocznego konkursu zostali:

I  miejsce  - Mateusz Buczek

II miejsce - Amelia Piecuch

III miejsce - Łukasz Łuczka

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz  nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora konkursu -p. Agnieszkę Stach.

Serdecznie gratulujemy!