Falejówka 173

mapa dojazdu do szkoły

spfal@gminasanok.pl

Wielka Liga Czytelników

Nasza szkoła w roku szkolnym 2019/2020 zdobyła Certyfikat Wielkiej Ligi Czytelników -„Placówka Aktywnie Promująca Czytelnictwo. To specjalne odznaczenie dla szkół, bibliotek i przedszkoli przyznawane przez Stowarzyszenie „Wielka Liga” i komitet organizacyjny.

Ogólnopolski Konkurs był skierowany do uczniów klas 1-8 oraz ich rodziców. Miał on na celu zachęcenie młodego pokolenia do czytania książek oraz skupienia wokół wspólnego czytania dzieci wraz z rodzicami. Misją wydarzenia było  promowanie czytelnictwa jako ciekawej i rozwijającej formy spędzania czasu wolnego. Celem konkursu było również wyłonienie najlepszych czytelników. Otrzymaliśmy to wyjątkowa wyróżnienie dzięki naszym uczniom, którzy wykonywali zadania projektowe.