Falejówka 173

mapa dojazdu do szkoły

spfal@gminasanok.pl

Przerwa na czytanie 2021

W dniu 27.10.2021r uczniowie, nauczyciele, pracownicy naszej szkoły i nasi najmłodsi czytelnicy
z oddziałów przedszkolnych wzięli udział w II Międzynarodowej edycji VI Ogólnopolskiej akcji "Przerwa
na czytanie" - bicie rekordu w czytaniu na przerwie. Już od pierwszej przerwy w naszej szkole można było zobaczyć pierwszych czytelników. Uczniowie naszej szkoły wypożyczali lub przynieśli ze sobą swoje ulubione książki. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Samorząd szkolny przebrał się za znane postacie z bajek i zachęcał innych do aktywnego udziału w wydarzeniu. Najmłodszym czytały starsze kolezanki, dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały opowiadań, chętnie też opowiadały. Uczniowie przekonali się, że czytać każdy może wszędzie i o każdej porze . W naszej szkole mamy wspaniałych czytelników. Dziękujemy całej społeczności szkolnej za aktywny udział w akcji.