DZIEŃ MAMY I TATY

Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną przygotowaną przez poszczególne klasy pod opieką swoich wychowawców. Uczniowie zaprezentowali wiersze, zaśpiewali piosenki i wykonali tańce, w których wyrazili swoją miłość i wdzięczność za matczyną i ojcowską dobroć, cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniale wybacza. Nie zabrakło tradycyjnego "Sto lat" . Miłym akcentem spotkania było wręczenie własnoręcznie zrobionych upominków. Ponadto goście mogli podziwiać portrety przedstawiające rodziców, które wykonane zostały przez uczniów. Występ artystyczny dzieci dostarczył wiele radości i wzruszenie wśród mam  i tatusiów. Radosne przeżycia tego dnia pozostaną na długo w pamięci rodziców i ich pociech.