38-500 Sanok Falejówka 173

Tel.: (13) 462-64-03

• Do wakacji: WAKACJE!!!

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Oficjalnie 19 czerwca przygoda ze szkołą w roku szkolnym 2018/2019 dobiegła końca. Nadszedł najbardziej wyczekiwany dzień. Zanim uczniowie otrzymali świadectwa, wzięli udział we mszy świętej. Następnie w szkole pani dyrektor dokonała podsumowania roku szkolnego. Dowiedzieliśmy się jak poszczególne klasy wypadły w nauce, którzy uczniowie okazali się najlepsi i otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za 100% frekwencję i pracę na rzecz klasy i szkoły. Ten dzień był najważniejszy dla ósmoklasistów, którzy po wakacjach już tu nie wrócą. Na zakończenie uroczystości uczniowie klasy 8 przedstawili krótką część artystyczną żegnając dyrekcję, grono pedagogiczne, pracowników szkoły oraz młodszych kolegów i koleżanki.

Dziękujemy wszystkim za ten rok szkolny.
Życzymy miłego i bezpiecznego odpoczynku. Do zobaczenia po wakacjach!