38-500 Sanok Falejówka 173

Tel.: (13) 462-64-03

ZABAWA KARNAWAŁOWA

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie naszej szkoły  niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, któraodbyła się  w sobotę 11 stycznia. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami i serpentynami  zachęcała do szampańskiej zabawy. W szkole zaroiło się od Spidermanów, rycerzy, kowbojów, czarodziejów, wróżek oraz  księżniczek. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni.

Teraz czas ferii zimowych. Wszystkim uczniom życzymy miłego odpoczynku.