38-500 Sanok Falejówka 173

Tel.: (13) 462-64-03

• Do wakacji: WAKACJE!!!

Zbiórka makulatury na studnię w Afryce

Koordynatorem akcji zbierania makulatury na rzecz budowy studni w krajach misyjnych była Szkoła Podstawowa w Falejówce. Do akcji zbierania makulatury w naszej szkole włączyli się: uczniowie, zuchy, harcerze, nauczyciele, radny, sołtysi, mieszkańcy Falejówki i Raczkowej.

Na apel odpowiedziały również szkoły z Gminy Sanok:

•  Zespół Szkół w Strachocinie,
  •  Szkoła Podstawowa w Pakoszówce,
  •  Szkoła Podstawowa w Kostarowcach,
  •  Szkoła Podstawowa w Pisarowcach.

Łącznie udało nam się zebrać ponad 4 tony makulatury, co posłuży do budowy kolejnych studni w Czadzie.  Dziękujemy za otwartość serca na potrzeby innych oraz włączenie się w to szlachetne przedsięwzięcie. Niech nagrodą będą słowa:

„Większa radość jest w dawaniu niż w braniu”.

Organizator akcji: Ewelina Szmyd nauczyciel SP w Falejówce