Szkoła Podstawowa w Falejówce

Szkoła Podstawowa w Falejówce

38-500 Sanok Falejówka 173

Tel.: (13) 462-64-03

szkola.fal@o2.pl
Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. NAUCZYCIELE

NAUCZYCIELE

Dyrektor Szkoły: mgr Zofia Cecuła - Stabryła
Z-ca Dyrektora Szkoły: mgr Edyta Ryfa

 

Imię i nazwisko nauczyciela

Nauczany przedmiot

E-mail

Alina Bartkowska

 

wychowanie przedszkolne

biblioteka

abart25@wp.pl

Krystyna Sowa

wychowanie przedszkolne

 krystyna.sowa2@wp.pl

Agnieszka Baranowska

edukacja wczesnoszkolna

baranowska777@interia.pl

Alina Rychlicka-Indyk

edukacja wczesnoszkolna

przyroda

arychlicka@op.pl

Zofia Cecuła - Stabryła

historia

historia-lekcje@wp.pl

Edyta Ryfa

język polski

wiedza o społeczeństwie

edyta.chomiszczak@gmail.com

Marta Stankiewicz

edukacja wczesnoszkolna

rewalidacja

m.stankiewicz81@wp.pl

Ewelina Szmyd

matematyka

informatyka

eszmyd24@wp.pl

Agnieszka Stach

język angielski

astach1@wp.pl

Danuta Leszczyk

fizyka

technika

informatyka

d3leszcz@interia.pl

Paweł Petryłka

plastyka

muzyka

petrycy@vp.pl

Agata Kyrcz

chemia agatt24@poczta.fm

Anna Bokiniec

język niemiecki abokiniec@interia.pl

Justyna Zubel

biologia

justyna.zubel@onet.pl

Helena Bartkowska

historia

geografia

kratkax@wp.pl

Monika Korab

język polski

moniak87@o2.pl

Jarosław Tymczak

edukacja dla bezpieczeństwa

 510076448@interia.pl

Monika Szychowska

wychowanie fizyczne

szychowskam5@gmail.com

Iwona Kiczorowska

rewalidacja

 iwonkakic@wp.pl

Ks. Józef Joniec

religia

joniecjozef@gmail.com