statystyki
  • Odwiedziło nas: 184932 osób
  • Do końca roku: 216 dni
  • Do wakacji: 25 dni
newsletter

Nasze sukcesy

Jesteś tu: » Strona startowa » Nasze sukcesy


 

INFORMACJA O WYNIKACH SPRAWDZIANU SZÓSTOKLASISTY

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015


 

Sprawdzian - część pierwsza

Języki obce

Język polski

Matematyka

Razem

Język angielski

Punkty

% pkt

Punkty

% pkt

Punkty

% pkt

Punkty

% pkt

Szkoła

14,9

71,0

14,9

74,6

29,8

73

30,8

77,0

Gmina

14,8

70,4

11,3

56,4

26,1

64

28,7

71,8

Powiat

15,3

73,0

12,7

63,7

28,1

69

31,9

79,8

Województwo

15,3

72,8

12,5

62,4

27,8

68

31,0

77,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 







UCZNIOWIE OSIĄGAJĄCY

BARDZO DOBRE  I  DOBRE

WYNIKI W NAUCE

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 

 

KLASA I


Marta Bartkowska

Ernest Sobolak

Aleksandra Jagłowska

Maja Klimkowska

 

KLASA II


Julia Benewiat

Amelia Warchoł

Paulina Buczkowicz

 

KLASA III


Paweł Indyk

Konrad Bartkowski

Alicja Tylka

Łukasz Łuczka

Hubert Bartkowski


KLASA IV


Amelia Piecuch

Maciej Bartkowski

 

Klasa V

Gabriela Bartkowska

Izabela Klimkowska

Gabriel Łuczka

 


Klasa VI

Patrycja Rajtar

Kacper Tylka

Paulina Pelczarska

Jagoda Szmyd




KONKURSY SZKOLNE I MIĘDZYSZKOLNE 

 

 

KONKURS PIĘKNEGO OPOWIADANIA MÓJ WYMARZONY DZIEŃ

I miejsce – Marta Bartkowska

 

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZY ZESZYT KLASA I

I miejsce – Marta Bartkowska

 

KONKURS NA NAJGRZECZNIEJSZEGO UCZNIA KLASY I

I miejsce - Marta Bartkowska

Marcel Bartkowski

Anna Sobolak

Ernest Sobolak

 

 

KONKURS SUPER MATEMATYK

I miejsce - Mateusz Lisowski

 

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZY ZESZYT KLASA II

I miejsce - Paulina Buczkowicz

 

KONKURS JEDZ OWOCE I WARZYWA

I miejsce - Wiktor Kozdroń

 

QUIZ WIEDZY O KRAKOWIE

I miejsce – Amelia Warchoł

 

KONKURS MISTRZ ANGIELSKICH SŁÓWEK

I miejsce - Konrad Bartkowski

II miejsce - Hubert Bartkowski

III miejsce - Paweł Indyk

KONKURS NA NAJLEPSZY


I NAJCIEKAWSZY PRZEWODNIK TURYSTYCZNY PO MIEJSCU ZAMIESZKANIA UCZNIÓW

I miejsce - Hubert Bartkowski

Konrad Bartkowski

Karol Kostur

Łukasz Łuczka

Miłosz Fedak

 

KONKURS CZYTELNICZY

I miejsce - Amelia Warchoł

 

GMINNY KONKURS LISTY DLA ZIEMI

I miejsce – Amelia Piecuch

II miejsce – Gabriela Bartkowska

III miejsce – Izabela Klimkowska

 

OGÓLNOPOLSKA AKCJA EKOLOGICZNA FLOREK

III miejsce – Gromada Zuchowa Grzybowe Ludki

VI miejsce – 16 Drużyna Harcerska Płonące Iskry

 

KONKURS BIOGRAFIA KSIĘDZA ZDZISŁAWA PESZKOWSKIEGO

I miejsce – Gabriela Bartkowska

 

KONKURS ORTOGRAFICZNY

I miejsce – Gabriela Bartkowska

 

KONKURS KATECHETYCZNY

I miejsce – Gabriela Bartkowska

 

KONKURS PRZYRODNICZY

TAJEMNICE ŚWIATA ZWIERZĄT

I miejsce - Kacper Tylka

 

KONKURS WIEDZY O STANACH ZJEDNOCZONYCH

I miejsce – Patrycja Rajtar

II miejsce – Mateusz Kozdroń

III miejsce – Kamila Suwała

Wojciech Rychlicki

 

KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM

I miejsce - Mateusz Kozdroń

Kacper Tylka

Gabriel Łuczka



KONKURSU O PUCHAR

DYREKTORA WOJEWÓDZKIEGO OŚRODKA RUCHU DROGOWEGO 

 

II miejsce - Mateusz Kozdroń

 

Kacper Tylka

 

Gabriel Łuczka

 

 

KONKURS MATEMATYCZNY

MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA

I miejsce – Gabriela Bartkowska

 



Opracowanie: szkolnastrona.pl