statystyki
  • Odwiedziło nas: 195404 osób
  • Do końca roku: 99 dni
  • Do wakacji: 272 dni
newsletter

Nasze sukcesy

Jesteś tu: » Strona startowa » Nasze sukcesy

 

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej
w Falejówce 2016/2017r.




 

GMINNY KONKURS LISTY DLA ZIEMI

 

I miejsce w kategorii klas V zajął Paweł Indyk

 

 

 

IV GMINNY TURNIEJ JĘZYKA ANGIELSKIEGO ANGLOMANIA 2017

 

III miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej
w Falejówce:

 

Jagoda Bartkowska klasa IV

 

Konrad Bartkowski klasa V

 

Mateusz Buczek klasa VI

 

 

 

XIV MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY MATEMATYCZNE DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH „SUPERMATEMATYK”

 

III miejsce w kategorii klas V zajął Konrad Bartkowski

 


XIII ART – DUO MUSIC FESTIWAL

 

I miejsce zajęła Julia Benewiat klasa IV

 

 

 

 

 

GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT

 

II miejsce zajęła drużyna dziewcząt

 

ze Szkoły Podstawowej w Falejówce :

 

Jagoda Bartkowska klasa IV , Sylwia Stabryła klasa VI

 



GMINNY TURNIEJ MINI PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT

 

III miejsce zajęła drużyna dziewcząt ze
Szkoły Podstawowej w Falejówce :

 

Jagoda Bartkowska klasa IV

 

Wiktoria Łabusiewicz klasa V

 

Alicja Tylka klasa V

 

Julia Buczek klasa VI

 

Amelia Piecuch klasa VI

 

Sylwia Stabryła klasa VI

 

 

 

 

SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY

 

„PIENIĄDZE TO NIE WSZYSTKO”

 

I miejsce zajęli:

 

Julia Buczek klasa VI

 

Konrad Bartkowski klasa V

 

Hubert Bartkowski klasa V

 

 

 

 

 

SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY

 

„MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA”

 

I miejsce zajęli:

 

Paweł Indyk klasa V

 

Mateusz Buczek klasa VI

 

Sylwia Stabryła klasa VI

 


IV GMINNY KONKURS PLASTYCZNY POD HASŁEM „ MŁODOŚĆ BEZ UZALEŻNIEŃ”

 

I miejsce w kategorii IV-VI zajął Wiktor Kozdroń

 

 

 

 

KONKURS PLASTYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ MDK W Sanoku

 

wyróżnienie otrzymał Wiktor Kozdroń klasa IV

 

 

 

 

KONKURS PLASTYCZNY „KOLOROWY SANOK” ORGANIZOWANY PRZEZ TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DZIECI ORAZ MEDYCZNĄ SZKOŁĘ POLICEALNĄ IM. ANNY JENKE

 

wyróżnienie otrzymał Wiktor Kozdroń klasa IV

 

 

 

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O AUSTRALII

 

III miejsce zajął Wiktor Kozdroń klasa IV

 

 

 

KLASOWY KONKURS „MISTRZ PIÓRA”

 

I miejsce zajął Jakub Czaja klasa I

 

I miejsce zajęła Martyna Mazur klasa II

 

 

 

 
 

KLASOWY KONKURS „WIEM WSZYSTKO”

 

I miejsce zajął Hubert Husak klasa I

 

I miejsce zajął Kacper Bartkowski klasa II

 


KLASOWY KONKURS „PIĘKNIE CZYTAM”

 

I miejsce zajęły :

 

Julia Jaworska klasa III

 

Maja Klimkowska klasa III

 


KLASOWY KONKURS MATEMATYCZNY „MISTRZ SZYBKIEGO LICZENIA”

 

I miejsce zajęła Marta Bartkowska klasa III

 

 

 

 

 

 

51 GROMADA ZUCHOWA „GRZYBOWE LUDKI”

 


 

HUFCOWY KONKURS PLASTYCZNY NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

 

 

 

I miejsce zajęli :

 

Marta Bartkowska klasa III

 

Dawid Bigos klasa III

 

Mateusz Łuczka klasa III

 

 

 

HUFCOWY KONKURS PLASTYCZNY NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

 

 

 

I miejsce zajęli :

 

Marta Bartkowska klasa III

 

Aleksandra Stabryła klasa III

 

Anna Sobolak klasa III

 

KONKURS NA NAJLEPSZĄ EKSPOZYCJĘ PRAC
I MELDUNKÓW XXVIII HARCERSKIEJ OGÓLNOPOLSKIEJ EKOLOGICZNEJ AKCJI „FLOREK”

 

II miejsce zajęła 51 Gromada Zuchowa „Grzybowe Ludki”

 

 

 

KONKURS PRZYRODNICZY

 

I miejsce zajęli uczestnicy rajdu „Siedmiomilowe Buty”

 

 

 

KLASOWY KONKURS PRZYRODNICZY

 

„TAJEMNICE PRZYRODY”

 

 

 

I miejsce zajęła Paulina Buczkowicz klasa IV

 

I miejsce zajął Konrad Bartkowski klasa V

 

 

 

SZKOLNY MINI PLAYBACK

 

I miejsce w kategorii klas I – III zajęła Martyna Mazur klasa II

 

I miejsce w kategorii klas IV – VI zajęła Kamila Suwała klasa VI

 

II miejsce zajął Łukasz Łuczka klasa V

 

III miejsce zajął Mateusz Buczek klasa VI

 

ZESPOŁY MUZYCZNE

 

w kategorii O – III

 

PRZYJACIELE MYSZKI MIKI I MIEJSCE (PRZEDSZKOLE)

 

SZALONE BOBASY I MIEJSCE (ZERÓWKA)

 

SUPER TRÓJKA II MIEJSCE

 

Aleksandra Stabryła klasa II, Julia Pelczarska klasa II,

 

Martyna Mazur klasa II

 

AUDI III MIEJSCE

 

Kacper Bartkowski klasa II, Adrian Łabusiewicz klasa II

 

w kategorii IV – VI

 

NIEPOKONANI I MIEJSCE

 

Julia Buczek klasa VI, Kamila Suwała klasa VI

 

   Sylwia Stabryła klasa VI, Maciek Bartkowski klasa VI

 

Mateusz Buczek klasa VI

 

ALOES II MIEJSCE

 

Piotr Czaja klasa V

 

Łukasz Łuczka klasa V

 

 

 

GMINNY TURNIEJ UNIHOKEJA DZIEWCZĄT

 

II miejsce zajęła drużyna dziewcząt

 

ze Szkoły Podstawowej w Falejówce :

 

Jagoda Bartkowska klasa IV

 

Wiktoria Łabusiewicz klasa V

 

Alicja Tylka klasa V

 

Julia Buczek klasa VI

 

Amelia Piecuch klasa VI

 

Sylwia Stabryła klasa VI

 

Kamila Suwała klasa VI

 

 

 

GMINNY TURNIEJ UNIHOKEJA CHŁOPCÓW

 

II miejsce zajęła drużyna chłopców

 

ze Szkoły Podstawowej w Falejówce :

 

Hubert Bartkowski klasa V

 

Piotr Czaja klasa V

 

Konrad Bartkowski klasa V

 

Paweł Indyk klasa V

 

Łukasz Łuczka klasa V

 

Mateusz Buczek klasa VI

 

Maciej Bartkowski klasa VI

 

 


 








 



Galerie

Opracowanie: szkolnastrona.pl