• Do wakacji: WAKACJE!!! dni

Jesteś tu: » Strona startowa » SKO

W naszej szkole rozpoczęło swą działalność SKO (Szkolna Kasa Oszczędności) pod patronatem Banku PKO BP w Sanoku. Opiekunem  SKO w naszej szkole jest p.  Ewelina Szmyd – nauczyciel matematyki.

Pomysł powstania SKO narodził się z myślą zaszczepienia wśród uczniów idei gospodarowania posiadanymi kieszonkowymi oszczędnościami. Chcemy pokazać uczniom, że nawet najmniejszy systematycznie odkładany pieniądz w bliższej czy dalszej przyszłości przyniesie zysk w postaci:

- zgromadzonej kwoty na zakup wymarzonej rzeczy,

- kieszonkowego na wycieczkę czy wakacje,

- nagrody za systematyczne oszczędzanie w SKO.

Dzięki udziałowi w programie dziecko nauczy się dysponować swoimi pieniędzmi, zdobędzie wiedzę na temat roli pieniądza we współczesnym świecie i nabędzie praktyczne umiejętności, jak korzystać z konta bankowego.
Nowe SKO to program dedykowany uczniom od 6 do 13 roku życia. PKO BANK POLSKI wprowadza pakiet bezpłatnie prowadzonych elektronicznych kont dla uczniów.
W ramach programu SKO dziecko będzie mogło korzystać z konta, które jest bezpieczne, bezpłatne oprocentowane. Program SKO został objęty Honorowym Patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Zapraszamy dzieci chcące oszczędzać pieniądze na wybrany przez siebie cel do oszczędzania w SKO.

• Konkurs na skarbonkę.