SUKCESY PLASTYCZNE I MUZYCZNE NASZYCH UCZNIÓW

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia » SUKCESY PLASTYCZNE I MUZYCZNE NASZYCH UCZNIÓW

SUKCESY PLASTYCZNE I MUZYCZNE NASZYCH UCZNIÓW

Wiktor Kozdroń uczeń klasy V bardzo chętnie uczestniczy w konkursach plastycznych.
W I semestrze roku szkolnego 2017/2018 uczestniczył w:

• 14 konkursie „Zabawa ze sztuką” organizowanym przez Osiedlowy Dom Kultury „GAGATEK” Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej  zajął I miejsce.
  • 16 konkursie „List do Św. Mikołaja” organizowanym przez Osiedlowy Dom Kultury „GAGATEK” Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej osiągnął wyróżnienie.
  • X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Słońce, woda i przygoda”  pod hasłem Małe i duże morskie podróże otrzymał nagrodę specjalną.
  • konkursie  organizowanym w Gminie Sanok  i w Gminie Tyrawa Wołoska pod hasłem  „Przestępczości mówimy stanowcze NIE”  nagrodzony wyróżnieniem.

Kamila Suwała uczennica klasy VII zajęła III miejsce w konkursie plastycznym Przestępczości mówimy stanowcze NIE” .

Marta Bartkowska uczennica klasy IV została laureatką nagrody I stopnia w XII FESTIWALU MŁODYCH GITARZYSTÓW W KOLBUSZOWEJ.

Akordeonistka Julia Benewiat  uczennica klasy V na XIV Międzynarodowym Konkursie Art-Duo Festival w Wiedniu zdobyła pierwszą nagrodę.

Młodym artystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.