• Do wakacji: -28 dni

Wizyta Biskupa Pomocniczego Archidiecezji Przemyskiej Stanisława Jamrozka

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia » Wizyta Biskupa Pomocniczego Archidiecezji Przemyskiej Stanisława Jamrozka

Wizyta Biskupa Pomocniczego Archidiecezji Przemyskiej Stanisława Jamrozka

Każda parafia raz na 5 lat przeżywa wizytację kanoniczną. 10 kwietnia 2018 r. miała ona miejsce w parafii Falejówka. Z tej okazji Szkołę Podstawową w Falejówce  odwiedził szczególny gość – Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Pomocniczy Archidiecezji Przemyskiej  Stanisław Jamrozek w asyście księdza proboszcza Józefa Jońca. Wizyta rozpoczęła się od rozmowy z panią dyrektor. Następnie w imieniu całej społeczności szkolnej czcigodnego Księdza Biskupa przywitała przewodnicząca szkoły - uczennica klasy VII Amelia Piecuch.Spotkanie nie mogłoby się odbyć bez miłej i serdecznej rozmowy Księdza Biskupa z uczniami, wspólny dialog rozweselił wszystkich. Nasz gość skierował do zebranych słowa wsparcia i radosnego przesłania Słowa Bożego. Na zakończenie odmówiliśmy wspólnie modlitwę, po której ksiądz biskup udzielił swojego pasterskiego błogosławieństwa. Następnie ksiądz biskup zwiedził szkołę oraz spotkał się z radą pedagogiczną.