• Do wakacji: -54 dni

TEATR KURTYNA „Niebezpieczna sieć”

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia » TEATR KURTYNA „Niebezpieczna sieć”

TEATR KURTYNA „Niebezpieczna sieć”

Krakowski teatr Kurtyna odwiedził naszą szkołę 11 maja. Aktorzy przedstawili uczniom kl. 0-VII uroczy i wartki spektakl pt. Niebezpieczna sieć. Było to utrzymane w konwencji komedii obyczajowej przedstawienie, które traktuje problemy  i zagrożenia związane z używaniem środków komunikacji elektronicznej w sposób daleki od nudnej dydaktyki, pozwalając widzom na chwilę refleksji i sporą dawkę wiedzy o tym, jak nie stać się kolejną ofiarą cyberprzemocy. Niebezpieczna sieć to także spektakl będący teatralnym zapisem sytuacji, w której to mechanizm normalnych relacji interpersonalnych i postaw dzieci i rodziców ulega dysfunkcji właśnie za sprawą tego, co bywa nazywane największym zagrożeniem współczesności.