• Do wakacji: -3 dni

III GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS III MAŁY ANGLISTA 2018

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia » III GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS III MAŁY ANGLISTA 2018

III GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS III MAŁY ANGLISTA 2018

W dniu 24 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej w Trepczy odbył się III Gminny Konkurs  Języka Angielskiego „ Mały Anglista”. Do konkursu przystąpili uczestnicy
z pięciu placówek Gminy Sanok. Naszą szkołę reprezentowali Martyna Mazur oraz Kacper Bartkowski.
Uczniowie musieli wykazać się nie tylko znajomością języka angielskiego, ale także umiejętnością logicznego myślenia, rozwiązywania zaszyfrowanych wiadomości, wyszukiwania ukrytych wyrazów w rozsypankach literowych i diagramach.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, które wręczyła Wójt Gminy Sanok pani Anna Hałas.

Naszym uczniom gratulujemy satysfakcji z nauki języka, ponadto  Martynie Mazur  zajęcia III miejsca w konkursie.