• Odwiedziło nas: 205633 osób

Dzieciństwo bez próchnicy

Jesteś tu: » Strona startowa » PROGRAMY REALIZOWANE W NASZEJ SZKOLE » Dzieciństwo bez próchnicy

Dzieciństwo bez próchnicy

Jesteśmy „Przedszkolem bez próchnicy”!

Z dumą informujemy, iż nasze przedszkole uczestniczy w realizacji projektu „Dzieciństwo bez próchnicy” – największego ogólnopolskiego programu profilaktyki i edukacji stomatologicznej dla dzieci przedszkolnych, ich rodziców oraz nauczycieli i wychowawców.

W ramach projektu dzieci uczęszczające do naszego przedszkola wzięły udział w ciekawych zajęciach edukacyjnych z zakresu profilaktyki stomatologicznej, zaś ich rodzice otrzymali przystępne i nowoczesne materiały informacyjne, z których dowiedzą się jak powinni dbać o zdrowie zębów i kształtować prawidłowe nawyki żywieniowe swoich dzieci.

W ramach projektu nasze przedszkole otrzymało również pakiety edukacyjne i pomoce dydaktyczne z zakresu profilaktyki stomatologicznej.

Aby zostać „Przedszkolem bez próchnicy”, zapraszamy na stroną internetową www.zebymalegodziecka.pl

Realizacja projektu jest współfinansowania przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, współfinansowanie krajowe dla projektu zapewnia  Minister Zdrowia.